Kuracia polievka s rezencami

Kuracia polievka s rezencami

Hodnotenie produktu: 5/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

Kuracia polievka s rezencami je diétny prípravok s vysokým obsahom bielkovín, so zníženým obsahom cukrov a s veľmi nízkou kalorickou hodnotou, určený k znižovaniu telesnej hmotnosti.

  • Cena: 18,83 € s DPH
  • Cena za mernú jednotku: 2,69 € s DPH / ks

Dostupnosť: Skladom

Zloženie: mliečne proteíny (mliečne proteíny, sójový lecitín (E322)), aróma (kuracie mäso (obsahuje lepok)), instantné cestoviny 7% (pšeničná krupica, voda, soľ), zelenina (cibuľa), kvasnicový extrakt, koreniny a bylinky (petržlen, kurkuma, zeler).

Alergény (podľa Direktívy 2003/89/CEE): zeler, mlieko, sója a lepok.

Spôsob prípravy: k 26 g prášku pridajte 200 ml teplej vody (40°C) a pomocou šejkra (metličky, mixéra) rozmiešajte až do vzniku celkom homogénnej zmesi. Ohrejte v mikrovlnej rúre po dobu 1 minúty pri výkone 750W. Podľa chuti môžete pridať soľ, korenie, prípadne čerstvú zeleninu zo zoznamu povolených druhov.

Upozornenie: nevhodné pre pacientov na bezlepkovej diéte. Prípravok tvorí náhradu jedného hlavného jedla v rámci celodennej stravy. Pri užívaní produktu dodržujte dostatočný príjem tekutín (min. 1,5 l za deň) a používajte ho podľa odporúčania lekára, lekárnika alebo terapeuta kvalifikovaného v oblasti výživy ľudí. Táto potravina je určená osobám starším ako 18 rokov.

Minimálna trvanlivosť: do konca (DLUO)/číslo šarže (LOT): pozri vrchnú časť vrecúška.

Uchovávanie: skladovať v tme a suchu pri izbovej teplote (do 25°C).

Celková hmotnosť: 182 g (hmotnosť 1 vrecúška/porcie: 26 g)

Krajina pôvodu: Francúzsko

Energia: 88 kcal
Bielkoviny: 18,0 g
Sacharidy: 3,0 g
Tuky: 0,3 g

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info