SK EN CZ

  • markiza
  • Bielkovinova dieta mdiet.sk eshop
  • Recepty nachudnutie M.Diet
  • Štvortýždňový balíček M.Diet
  • Previous
  • Ďalší

Novinky v chudnutí, liečby obezity a v zdravom životnom štýle

Trénovanie na lačno

Počet zobrazení: 42

Trénovanie na lačno Diskusia o tom, či je alebo nie je dobré trénovať na prázdny žalúdok nám poskytuje príležitosť poukázať na rozdiel medzi tým, čo nám veda môže povedať o fitness a zároveň aké staré tradičné múdrosti akceptujeme ako "pravdivé".

Čítajte viac... Komentáre: 0

Povedali o Nás - O 10 rokov mladší

Počet zobrazení: 253

Povedali o Nás - O 10 rokov mladší MUDr. Richard Kozár hosťom relácie "O 10 rokov mladší" na TV Markíza. MUDr. Kozár sa podieľal na redukcii hmotnosti účinkujúcich v tomto programe.

Čítajte viac... Komentáre: 3

Behanie v chladnom počasí

Počet zobrazení: 253

Behanie v chladnom počasí Vo chvíli, keď vonkajšia teplota klesne o niekoľko stupňov pod nulu nám začne náš vnútorný hlas našepkávať, že by sme mali zostať v teple, pohodlí a jednoducho niekde vo vnútri. Dôsledkom je to, že náš tréning sa stáva veľmi rýchlo nepravidelný alebo nekompletný. Pridajte k tomu všetky tie pocity nepohodlia a pretrvávajúci mýtus ktorý hovorí, že tréning v chladnom počasí zvyšuje pravdepodobnosť, že chytíte nádchu a niet divu, že sa potom snažíme dobehnúť náš tréning v okamihu, keď konečne dorazí jar.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Ako sa zbaviť brucha - ako schudnúť z brucha

Počet zobrazení: 636

Ako sa zbaviť brucha - ako schudnúť z brucha Dlhé obdobia nečinnosti a strava s vysokým obsahom nasýtených tukov a vysokým obsahom cukru vedie k viscerálnemu ukladaniu tuku, ktorý potom obklopuje naše vnútorné orgány. Nejaký tuk z tukových buniek v tejto oblasti sa môže dostávať do hlavnej žily, ktorá dodáva krv do našej pečene a potom tento tuk skončí aj v našej krvi, pričom následne bohužiaľ zvyšuje hladinu nášho cholesterolu.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Termogenéza - výhoda proteínových ketogénnych diét!

Počet zobrazení: 797

Termogenéza - výhoda proteínových ketogénnych diét! Termogenéza - čo to vlastne znamená a prečo je dôležitá pri snahe o zníženie telesnej hmotnosti. Výhody bielkovinových diét v spojení s prirodzenou termogenézou.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Výhody vysoko proteínovej diéty!

Počet zobrazení: 514

Výhody vysoko proteínovej diéty! Aké sú parametre dobrej diéty určenej na znižovanie telesnej hmotnosti? Aké je najvhodnejšie zloženie vysokoproteínovej diéty? Prečo potrebujem proteín pri diéte?

Čítajte viac... Komentáre: 0

Ketóza - princíp bielkovinovej ketogénnej diéty m.diet

Počet zobrazení: 1424

Ketóza - princíp bielkovinovej ketogénnej diéty m.diet Ketóza je stav organizmu do ktorého sa dostane keď denný príjem sacharidov (cukrov) klesne pod 50g, alebo denný príjem kalórií je pod odporúčanou hranicou na obdobie 3-7 dní (nap. počas hladovky). Zvyčajný zdroj energie pre bunky ľudského tela sú glukóza a tuk. Telo využíva ako zdroj energie cukry, tuky a bielkoviny a využiť ich môže až po vstrebaní vo forme glukózy, mastných kyselín a aminokyselín.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prečo potrebujem proteín pri diéte - 1. časť

Počet zobrazení: 450

Prečo potrebujem proteín pri diéte - 1. časť Prvým dôvodom prečo je potrebný proteín v diéte je ten, že zabraňuje úbytku dôležitého proteínu vo svaloch a orgánoch, pretože ten už by ste nikdy nemuseli byť schopný nahradiť a mohlo by pri jeho nedostatku dôjsť k trvalému poškodeniu organizmu.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prečo potrebujem proteín pri diéte - 2. časť

Počet zobrazení: 376

Prečo potrebujem proteín pri diéte - 2. časť Druhým dôvodom, prečo potrebujete bielkoviny v strave je ich "termogénny" efekt, to znamená, že bielkoviny podporujú metabolizmus v oveľa väčšej miere, než čokoľvek iné vo vašej strave! Jednoducho, proteíny pomáhajú spaľovať viac kalórií!

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prečo potrebujem proteín pri diéte - 3. časť

Počet zobrazení: 390

Prečo potrebujem proteín pri diéte - 3. časť Tretím dôvodom prečo je potrebná konzumácia bielkovín je ich anabolický efekt! To znamená, že bielkoviny napomáhajú prebudovávať chudé tkanivo!

Čítajte viac... Komentáre: 0Ponuka produktov 

Infolinka m.diet:

0948 327 585

Lekársky garant: 

MUDr. Richard Kozár, MPH

e-mail: poradna@mdiet.sk

Produktový manažér: 

e-mail: info@mdiet.sk

 

Infolinka eSHOP: 

 0915 450 413

Centrum Banská Bystrica a Bratislava:

0902 374 700

Horná ulica 61/A, Banská Bystrica, 974 01
Hlboká cesta 7, Bratislava, 811 04

facebook gogleplus twiter youtube

mdiet heureka

certifikat

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info