Späť

Liečba obezity znamená zmenu životného štýlu!!

Počet zobrazení: 1625

Nadváha a obezita je charakterizovaná nadmerným ukladaním tuku v tele. Vzniká na základe pôsobenia vplyvu dedičnosti a vplyvu prostredia. Je veľmi ľahko diagnostikovateľná pretože ju vidíme na prvý pohľad. Pre určenie stupňa nadváhy a obezity sa používajú rôzne kritériá.

Liečba obezity znamená zmenu životného štýlu!!

Nadváha a obezita je charakterizovaná nadmerným ukladaním tuku v tele. Vzniká na základe pôsobenia vplyvu dedičnosti a vplyvu prostredia. Je veľmi ľahko diagnostikovateľná pretože ju vidíme na prvý pohľad. Pre určenie stupňa nadváhy a obezity sa používajú rôzne kritériá. Najvyužívanejšou metódou je výpočet tzv. body mass index (BMI). Zistite aj Vy doma, jednoducho a rýchlo ako na tom ste. Za rizikový sa považuje obvod pása väčší ako 94cm (muž) a 80cm (žena).

  • obezita je diagnóza E-66, preto ako každé iné ochorenie si vyžaduje odborný prístup,
  • obezita a nadváha skracujú Váš život o 6 - 10 rokov,
  • zníženie hmotnosti o 10% u obézneho človeka prináša až 90% jeho zdravotného benefitu.
  • obezita spôsobuje až 70% najzávažnejších civilizačných ochorení,
  • nadváha a obezita sú významným celosvetovým zdravotným problémom dosahujúcim rozmer pandémie,

Úprava životosprávy a dočasná zmena stravovacích návykov pomocou jedál na "lekársky predpis" v diétnom programe MEDIDIET Vám zaručia rýchly, bezpečný a jednoduchý spôsob odbúrania Vašich nadbytočných tukových zásob. Informujte sa o diétnom programe na info@medilife.sk.

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info