• markiza
 • Bielkovinova dieta mdiet.sk eshop
 • Recepty nachudnutie M.Diet
 • Štvortýždňový balíček M.Diet
 • Previous
 • Ďalší

Program e-ambulancia - schudnite online

E-ambulancia je program, ktorý má pomôcť každému, kto potrebuje zhodiť nejaké kilá. Či už sa jedná len o drobný estetický problém alebo o závažné ochorenie a jeho komplikácie. Ak sa potrebujete zbaviť 5 alebo 50 kg z nadváhy ste tu správne. Naši lekári - odborníci v problematike obezity a preventívnej medicíny Vám vo všetkom poradia.

K určeniu miery rizika využívame nami zostavéný preventívno-medicínsky program, ktorý nám pomocou jednoduchých meraní a základnými telesnými parametrami ako je váha, výška, obvod pása, dá odpoveď na otázku či Vám hrozí a do akej miery tak závažný a príliš často sa vyskytujúci zdravotný problém, ktorý sa volá metabolický syndróm. Tento jednoduchý súbor príčinných udalostí, ktoré sú v metabolickom syndróme zhrnuté nás upozorní na mieru rizika tak závažných komplikácií ako sú infarkt myokardu, cievna mozgová príhoda, cukrovka, vysoký krvný tlak atď. Je však na Vás, či včasnou zmenou životosprávy a stravovacích návykov vedúcich k redukcii nadváhy výrazne znížite tieto riziká.

Myšlienka ako pomôcť ľuďom pri redukci nadváhy bez toho aby museli cestovať kilometre do odborných ambulancií alebo kvalifikovaných centier, nás viedla ku koncipovaniu novej webovej služby E-ambulancia. V tomto programe chceme každému záujemcovi o bezpečnú a zmysluplnú redukciu podať pomocnú ruku. Chceme ňou pomocou jednoduchých domácich meraní ukázať každému, kde sa so svojou váhou nachádza, aké sú jeho zdravotné riziká a doporučiť mu formu reduckie, ktorá je závislá od jeho vstupných výsledkov.

Čo v programe E-ambulancia ponúkame?

Čo v programe E-ambulancia ponúkame?
 1. Odborné lekárske zhodnotenie stavu klienta vyplývajúce z jeho vstupných parametrov.
 2. Odborné lekárske vedenie Vašej redukcie pomocou produktov bielkovinovej ketogénnej diéty.
 3. Programovanú postupnú zmenu Vašich stravovacích a pohybových návykov s doporučením primeranej pohybovej aktivity a vypracovaním vzorového jedálnička.
 4. Pravidelné konzultácie s lekárom, ktorý vedie Váš redukčný program formou štrukturovanej mailovej správy.
 5. Bezplatné meranie na bioimpedačnej váhe v našich spolupracujúcich centrách uvedených v rubrike spolupracujeme.
 6. V prípade potreby vyplývajúcej z aktuálneho zdravotného stavu doporučíme odber krvi a stanovíme parametre, potrebné k podrobnejšiemu zhodnotenie Vášho zdravotného stavu. Odber krvi môže byť doporučený na začiatku a aj na konci redukčného programu.
 7. Odborné lekárske zhodnotenie stavu klienta na konci redukčného programu doplnené doporučeniami na udržanie váhového úbytku.
 8. Trvalú 5% zľavu na všetky produkty m.diet.

 

Pre koho je E-ambulancia určená?

Pre koho je E-ambulancia určená?

E-ambulancia je určená pre každého, kto sa chce odborne a pod lekárskym dohľadom zbaviť nadváhy.  Chceme našim klientom ukázať, že prevencia  nadváhy  a obezity je ďaleko jednoduchšia a lacnejšia ako následná liečba samotného ochorenia a jeho komplikácií. Nadváha a obezita skracujú Váš život o 6-10 rokov. Už 10% redukcia z nadváhy Vám prináša 90% zdravotných benefitov. 

Program E-ambulancia reaguje na súčasný nepriaznivý trend vo vývoji chorobnosti srdcovo-cievnych ochorení na Slovensku, na ktoré každoročne zomrie 15 000 ľudí, čím sa tieto ochorenia dlhodobo umiestňujú na prvej priečke a predstavujú 50 % všetkých úmrtí. Dlhodobá liečba týchto ochorení spôsobuje, že sú na 5.mieste v príčinách práceneschopnosti a na 2. mieste v príčinách invalidity. Existuje súbor príčinných súvislostí nazývaných „metabolický syndróm", ktorý so svojimi prejavmi stojí na čele civilizačného dôsledku v podobe srdcovo-cievnych ochorení. Metabolický syndróm sa vyznačuje obezitou, zvýšeným krvným tlakom, zvýšenou hladinou cukru v krvi a zvýšenými hladinami „zlých tukov":

 • Základné kritérium- abdominálna obezita- obvod pásu nad 94 cm/muži/ a nad 80 cm/ženy/
 • Glykémia nalačno nad 5,6 mmol/l alebo dg. DM 2.typu
 • Hypertriacylglycerolémia nad 1,7 mmol/l
 • Znížený HDL cholesterol pod 1,0 mmol/l /muži, pod 1,3 mmol/l /ženy/
 • Zvýšené hodnoty TK: nad 130/85


Základné kritérium + pozitivita dvoch kritérií = Metabolický syndróm


Len 21,6 % mužov a 32% žien vo veku 25-64 rokov je bez jediného z týchto rizík, to znamená nevyžadujú prevenciu, či liečbu. Tieto riziká spolu s fajčením a nedostatkom telesného pohybu spôsobujú častejší výskyt srdcovocievnych ochorení a vyššiu úmrtnosť. Preto je naším cieľom zamerať našu preventívnu pozornosť na skutočne dôležité zdravotné riziká, ktoré výrazne limitujú kvalitu aj dĺžku života.

Ako začať v našej E-ambulancii?

Ako začať v našej E-ambulancii?

   

1. zvoľte si svoj program E-ambulancia podľa seba a svojich kritérií a našich odborných doporučení

2. vyplňte štrukturovaný dotazník E-ambulancie

3. komunikujte s lekárom on-line

Ponuka programov E-ambulancia

V tejto kategórii nie sú žiadne výrobky.Ponuka produktov 

Infolinka m.diet:

0948 327 585

Lekársky garant: 

MUDr. Richard Kozár, MPH

e-mail: poradna@mdiet.sk

Produktový manažér: 

e-mail: info@mdiet.sk

 

Infolinka eSHOP: 

 0915 450 413

Centrum Banská Bystrica:

0902 374 700

Horná ulica 61/A, Banská Bystrica, 974 01

facebook gogleplus twiter youtube

mdiet heureka

certifikat

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info