• markiza
  • Bielkovinova dieta mdiet.sk eshop
  • Recepty nachudnutie M.Diet
  • Štvortýždňový balíček M.Diet
  • Previous
  • Ďalší

Recepty pre bielkovinovú diétu m.diet

18
August
2014

Zemiaková placka

Pridané: 18.08.2014 11:03:20 Počet zobrazení: 185

Zemiaková placka Proteínovú zemiakovú placku si pripravíme podľa návodu. Potom podľa chuti môžeme do cesta pridať napr. huby, kyslú kapustu, stopkový zeler alebo kel.

Čítajte viac... Komentáre: 0

18
August
2014

Bielkovinové omelety

Pridané: 18.08.2014 11:30:28 Počet zobrazení: 220

Bielkovinové omelety Detailnejšie sme rozpísali recepty na prípravu chutných proteínových omeliet. Napr. Plnený kelový list so slaninkovou omeletou, Zapečenú brokolicu s bylinkovou omeletou, Zapečený karfiol s bylinkovou omeletou, Zapečenú tekvicu s feniklom a stredomorskou omeletou, Zapečenú špargľu so stredomorskou omeletou, Zapečený stopkový zeler s hubovou omeletou, Zapečené šampióny s bylinkovou omeletou a pažítkovým snehom, Zapečené šampióny so špenátom, bylinkovou omeletou a pórkovým snehom a Plnený kapustový list s bylinkovou omeletou.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Hľadanie v on-line poradni

Výber správnej hudby pre cvičenie

Počet zobrazení: 323

Výber správnej hudby pre cvičenie Ktokoľvek, kto sa niekedy postavil do boxerskej polohy pred zrkadlom a komu k tomu hrala v pozadí pieseň z filmu Rocky určite rozumie skrytej sile hudby. Piesne môžu byť spúšťače aktivujúce emocionálne, psychologické ale aj fyzické rezervy v nás, ktoré nám pomáhajú pretvárať nás do niečoho, čo je väčšie ako my.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Diéta pre diabetikov 2. typu

Počet zobrazení: 307

Diéta pre diabetikov 2. typu Existujú tri typy diabetu: diabetes prvého typu, čo je autoimunitné ochorenie, pri ktorom pankreas produkuje veľmi málo inzulínu alebo dokonca inzulín žiadny. Diabetes druhého typu je do značnej miery spôsobovaný životným štýlom a vyskytuje sa prevažne u dospelých s pribúdajúcim vekom. Tehotenský diabetes sa u žien vyskytuje v období tehotenstva a po pôrode zvyčajne zmizne.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Trénovanie na lačno

Počet zobrazení: 350

Trénovanie na lačno Diskusia o tom, či je alebo nie je dobré trénovať na prázdny žalúdok nám poskytuje príležitosť poukázať na rozdiel medzi tým, čo nám veda môže povedať o fitness a zároveň aké staré tradičné múdrosti akceptujeme ako "pravdivé".

Čítajte viac... Komentáre: 0

Povedali o Nás - O 10 rokov mladší

Počet zobrazení: 691

Povedali o Nás - O 10 rokov mladší MUDr. Richard Kozár hosťom relácie "O 10 rokov mladší" na TV Markíza. MUDr. Kozár sa podieľal na redukcii hmotnosti účinkujúcich v tomto programe.

Čítajte viac... Komentáre: 3

Behanie v chladnom počasí

Počet zobrazení: 543

Behanie v chladnom počasí Vo chvíli, keď vonkajšia teplota klesne o niekoľko stupňov pod nulu nám začne náš vnútorný hlas našepkávať, že by sme mali zostať v teple, pohodlí a jednoducho niekde vo vnútri. Dôsledkom je to, že náš tréning sa stáva veľmi rýchlo nepravidelný alebo nekompletný. Pridajte k tomu všetky tie pocity nepohodlia a pretrvávajúci mýtus ktorý hovorí, že tréning v chladnom počasí zvyšuje pravdepodobnosť, že chytíte nádchu a niet divu, že sa potom snažíme dobehnúť náš tréning v okamihu, keď konečne dorazí jar.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Ako sa zbaviť brucha - ako schudnúť z brucha

Počet zobrazení: 1171

Ako sa zbaviť brucha - ako schudnúť z brucha Dlhé obdobia nečinnosti a strava s vysokým obsahom nasýtených tukov a vysokým obsahom cukru vedie k viscerálnemu ukladaniu tuku, ktorý potom obklopuje naše vnútorné orgány. Nejaký tuk z tukových buniek v tejto oblasti sa môže dostávať do hlavnej žily, ktorá dodáva krv do našej pečene a potom tento tuk skončí aj v našej krvi, pričom následne bohužiaľ zvyšuje hladinu nášho cholesterolu.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Termogenéza - výhoda proteínových ketogénnych diét!

Počet zobrazení: 1259

Termogenéza - výhoda proteínových ketogénnych diét! Termogenéza - čo to vlastne znamená a prečo je dôležitá pri snahe o zníženie telesnej hmotnosti. Výhody bielkovinových diét v spojení s prirodzenou termogenézou.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Výhody vysoko proteínovej diéty!

Počet zobrazení: 828

Výhody vysoko proteínovej diéty! Aké sú parametre dobrej diéty určenej na znižovanie telesnej hmotnosti? Aké je najvhodnejšie zloženie vysokoproteínovej diéty? Prečo potrebujem proteín pri diéte?

Čítajte viac... Komentáre: 0

Ketóza - princíp bielkovinovej ketogénnej diéty m.diet

Počet zobrazení: 2027

Ketóza - princíp bielkovinovej ketogénnej diéty m.diet Ketóza je stav organizmu do ktorého sa dostane keď denný príjem sacharidov (cukrov) klesne pod 50g, alebo denný príjem kalórií je pod odporúčanou hranicou na obdobie 3-7 dní (nap. počas hladovky). Zvyčajný zdroj energie pre bunky ľudského tela sú glukóza a tuk. Telo využíva ako zdroj energie cukry, tuky a bielkoviny a využiť ich môže až po vstrebaní vo forme glukózy, mastných kyselín a aminokyselín.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prečo potrebujem proteín pri diéte - 1. časť

Počet zobrazení: 791

Prečo potrebujem proteín pri diéte - 1. časť Prvým dôvodom prečo je potrebný proteín v diéte je ten, že zabraňuje úbytku dôležitého proteínu vo svaloch a orgánoch, pretože ten už by ste nikdy nemuseli byť schopný nahradiť a mohlo by pri jeho nedostatku dôjsť k trvalému poškodeniu organizmu.

Čítajte viac... Komentáre: 0Ponuka produktov 

Infolinka m.diet:

0948 327 585

Lekársky garant: 

MUDr. Richard Kozár, MPH

e-mail: poradna@mdiet.sk

Produktový manažér: 

e-mail: info@mdiet.sk

 

Infolinka eSHOP: 

 0915 450 413

Centrum Banská Bystrica:

0902 374 700

Horná ulica 61/A, Banská Bystrica, 974 01

facebook gogleplus twiter youtube

mdiet heureka

certifikat

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info