Chudneme krok za krokom - výsledky

Na tomto mieste budeme zverejňovať výsledky nasich odborných prieskumov klientov, ktorí podstúpili redukciu telesnej hmotnosti za použitia proteínovej ketogénnej diéty m.diet a ktorým bola z našej strany - popri klasických lekárskych kontrolách venovaná zvýšená starostlivosť formou e-mailových konzultácií a hlásení. Záujemcom o bielkovinovú diétu prinesie táto sekcia popis "živých" a nijak  neupravovaných výsledkov pohľad do každodennej praxe.

 

Schudli s nami v programe M.Diet

Počet zobrazení: 153

Schudli s nami v programe M.Diet MUDr. Richard Kozár bol hosťom relácie "O 10 rokov mladší" na TV Markíza. MUDr. Kozár sa podieľal na redukcii hmotnosti účinkujúcich v tomto programe.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Výsledky prieskumu v oblasti obezity a nadváhy

Počet zobrazení: 4300

Výsledky prieskumu v oblasti obezity a nadváhy Obezita je významným zdravotným problémom najvyspelejších krajín sveta. Považuje sa za najčastejšie metabolické ochorenie tretieho tisícročia postihujúce všetky vekové kategórie bez rozdielu pohlavia. Je jednou z celosvetových pandémii s multifaktoriálnou etiológiou. Obezita je ochorením, ktoré nás obmedzuje v rovine somatickej, psychickej aj sociálnej. Jej vnímanie je však individuálne.

Čítajte viac... Komentáre: 0Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info