SK EN CZ

 • markiza
 • Bielkovinova dieta mdiet.sk eshop
 • Recepty nachudnutie M.Diet
 • Štvortýždňový balíček M.Diet
 • Previous
 • Ďalší

Bielkovinová diéta m.diet

Ketogénna bielkovinová diéta m.diet je medicínsky podložená metóda zdravej redukcie hmotnosti na úkor tukového tkaniva. Je to jednoduchý, bezpečný, mimoriadne efektívny a rýchly spôsob znižovania nadváhy.

Jej prednosťou sú však aj významné liečebné účinky pri poruchách metabolizmu cukrov a tukov. Pozitívne ovplyvňuje liečbu počiatočných fáz cukrovky II. typu ako aj ochorenia pri poruchách lipidového spektra. Hrá veľmi významnú úlohu pri udržiavaní hmotnosti u pacientov po významných redukciách, kde nám pomáha udržať hmotnosť bez obávaného jo-jo efektu pomocou 1-2 instantných proteínových jedál. Do blízkej budúcnosti sa pripravuje aj komplexný balík instantných proteínových jedál pre deti s nadváhou a obezitou, lebo obezita detí je jedným z najvýznamnejších medicínskych problémov súčasnosti v celosvetovom meradle. Avšak ako liečebný postup patrí výlučne do rúk lekára, ľahšie formy do rúk skúseného a primerane vzdelaného nutričného terapeuta, lebo ako každá iná liečebná metóda má svoje riziká pri nesprávne zvolenom liečebnom postupe.

Fázy bielkovinovej diéty m.diet:

  1. fáza - štartovacia, aktívna a prísne bielkovinová (výsledná redukcia 5-7 kg/mesiac)
  2. fáza - prechodná  s návratom k "pravým" jedlám bohatým na bielkoviny (výsledná redukcia 3-5 kg/mesiac)
  3. fáza - stabilizačná s opatrným návratom k sacharidom (výsledná redukcia 1-2 kg/mesiac)
  4. fáza - udržiavacia s novými stravovacími návykmi

Zmyslom jednotlivých fáz programu m.diet je previesť pacienta od rýchlej redukcie hmotnosti v 1. fáze vďaka ketóze do stavu po 4. fáze, kde si bezpečne a trvalo udržiava požadovanú hmotnosť vďaka zmene stravovacích návykov. Podrobný oborný výklad metódy a jej jednotlivých fáz najdete tu...

hruskový dezert mdiet

 

Metóda m.diet v praxi

Kvalita a chuťová pestrosť produktov - 100 druhov proteínových jedál m.diet. Vysoká biologická hodnota prípravkov m.diet, ich skutočne vynikajúce chuťové vlastnosti, cenová dostupnosť a pestrá, neustále sa rozširujúca ponuka príchutí, predstavujú základné prednosti tejto diéty a minimalizujú  riziko prerušenia redukčného programu v jeho priebehu.

Navyše príprava bielkovinového instantného jedla nezaberie viac ako 3 minúty. Na našich webových stránkach nájdete tiež gurmánske recepty na chudnutie, ktoré sú inšpiráciou na to, aby ste začali premýšľať o nových chuťových variáciách našej bielkovinovej diéty.

Hyperproteínové prípravky m.diet si nechávame vyrábať vo Francúzsku, Belgicku a Kanade.

Bielkovinová ketogénna diéta m.diet - odkazy

 • Možnosti chudnutia

  Položili ste si už otázku, koľko je v súčasnosti na výber možností ako zhodiť svoje nadbytočné kilogramy? Prinášame prehľad tých najznámejších postupov a diét aj s odborným pohľadom na ich účinnosť, alebo bezpečnosť. 

  viac informácií >

 • Popis metódy chudnutia

  Redukčný program je postavený na princípe bielkovinovej ketogénnej diéty. Metóda m.diet je vhodná pre všetkých, ktorí chcú rýchlo, bezpečne a efektívne schudnúť a pritom nehladovať. 

  viac informácií >

 • Ketóza - princíp a vysvetlenie

  Ketóza je stav organizmu do ktorého sa dostane keď denný príjem sacharidov (cukrov) klesne pod 50g, alebo denný príjem kalórií je pod odporúčanou hranicou na obdobie 3-7 dní (napr. počas hladovky). 

  viac informácií >

 • Fázy bielkovinovej diéty m.diet

  Zmyslom jednotlivých fáz programu m.diet je previesť pacienta od rýchlej redukcie hmotnosti v 1. fáze vďaka ketóze do stavu po 4. fáze, kde si bezpečne a trvalo udržiava požadovanú hmotnosť vďaka zmene stravovacích návykov.

  viac informácií >

 • Recepty pre bielkovinovú diétu

  Pri presne dodržiavanej a správne koncipovanej proteínovej diéte dochádza k minimálnemu úbytku svalového tkaniva a redukcia hmotnosti sa deje prednostne na úkor tukového tkaniva.

  viac informácií >

 • Zdravotný dotazník M.Diet

  Program m.diet predstavuje bezpečnú redukcie metódu telesnej hmotnosti pod odborným dohľadom. Pri vstupnom vyšetrení predá pacient terapeutovi vyplnený zdravotný dotazník, ktorý presne mapuje jeho zdravotnú históriu.

  viac informácií >

 • Centrá M.Diet

  Naši partneri sú nielen odborne zaškolení, ale pravidelne pre nich organizujeme nadstavbové odborné semináre vedené MUDr. Richardom Kozárom, MPH., ktorý začal ako jeden z prvých v SR používať bielkovinové ketogénne diéty.

  viac informácií >

 • Výsledky chudnutia

  Na tomto mieste budeme zverejňovať výsledky nasich odborných prieskumov klientov, ktorí podstúpili redukciu telesnej hmotnosti za použitia proteínovej ketogénnej diéty m.diet.

  viac informácií >Ponuka produktov 

Infolinka m.diet:

0948 327 585

Lekársky garant: 

MUDr. Richard Kozár, MPH

e-mail: poradna@mdiet.sk

Produktový manažér: 

e-mail: info@mdiet.sk

 

Infolinka eSHOP: 

 0915 450 413

Centrum Banská Bystrica a Bratislava:

0902 374 700

Horná ulica 61/A, Banská Bystrica, 974 01
Hlboká cesta 7, Bratislava, 811 04

facebook gogleplus twiter youtube

mdiet heureka

certifikat

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info